Kurşun Cam-lead glass

X-RAY koruma Kurşun Cam

Xray Cihazlarının ve Her Türlü Radyasyon Üreten Cihazların Olduğu Oda ve  Kontrol Odası Arasında  Net Bir Görüntü Almak İçin Uygulanan Camlardır.Net bir Görüntü verirken Radyasyona Karşıda Yüksek Koruma Sağlar.Kurşun Camlar Genel Olarak 2,1 Kurşuna Eşdeğer Koruma Sağlar. özel olarak istenen daha Yüksek Korumalı Camlar sipariş ile Almanya dan getirme imkanımız vardır.yurt içi ve yurt dışı  tüm adreslere gönderim yapılır.Kurşun Cam özel olarak ahşap sandıklarda ambalajlanarak adresinize teslim edilir.

Kurşun Cam kullanıldığı Odanın Radyasyona Karşı en Büyük Korumasıdır.Kurşun Camlarımız Alman Menşeili olup Tüm Kalite ve Standartlık Belgelerine Sahiptir.c,ce,cu vb tüm test ve kalite belgeleri ve garantileri mevcuttur.Kurşun Cam ve Metal Geçme Kasası ile Yerine Montaj Hizmetimiz vardır.

X-RAY PROTECHTION LEAD GLASS

xray devices and all kinds of radiation generating devices are used to obtain a clear image between the room and the control room.It is the biggest protection against the radiation of the room where the lead glass is used. Our glass is made of German origin and has all the quality and standard certificates. We have all the test, quality certificates and guarantees such as c, ce, cu etc.we have lead glass and metal frame and installation

tomografi kurşun cam