Elektromanyetik Alan Radyasyonu Önleme

Radar Yakını Mekanlar..Radar Alanına girmeyen hiçbir alan yoktur.her semtte mahallede olmazsa olmazı baz istasyonları.şehirde her tepede olması mecbur baz istasyonları.şirketler,bankalar,büyük ofislerde olması şart olan server odaları..uçak iniş kalkış alanı yakını yerler.çağımızın olmazsa olmaz teknolojilerinin gelişmesi ve bunları kullanmak zorunda olmamız yanında bazı sorunlarda çıkartmaktadır.bu teknolojileri hayatımızdan tamamen çıkartmamız mümkün bile değildir.tek yapabileceğimiz  sadece bu etkileri bulunduğumuz mekanlarda minimum seviyelere indirmektir.

Elektromanyetik Alan Radyasyonu Önleme İşlemleri

Ev, İşyeri,Ofis Her Mekanda Havadan Maruz Kalınan Elektromanyetik Alanın Oluşturduğu. Radyasyonun Önlenmesini Sağlıyoruz.Evlerde Cep Telefonu,Yüksek Gerilim Hattı,Baz İstasyonu Yakınlığı,Hava Alanı Yakınlığı. Askeri ve Sivil Radar Dalgaları,Liman ve Gemi Rotalarına Yakın Alanlar,Çok Sayıda Bilgisayar,Server vs İşleyen Mekanlarda.Askeri Bölge Yakınlarında İkametlerde,Helikopter Pistlerine Yakın Yerlerde,Radyo Verici İstasyonları Yakını.buda Gösteriyorki Hayatın Sürdüğü Her Noktada Havadaki Elektromanyetik Radyasyona Maruz Kalıyoruz.

Evlerde Mikro Dalga Fırın,Şehir Şebeke Elektrik Hattı,Wireless Modemlerden,Tw lerden Yayılan Elektrik Enerjisi.Bina Asansörü,Dev Ekran Led ve diğer Tw ve Monitorler.Lap Top ,Tablet,Masa Üstü Pc ler.Demiryolu Yakını Evler.

Evlerde Sürekli Maruz Kalınan bu Elektrik Kaynaklı Radyasyonun Zamanla Kansere,Davetiye Çıkarttığı,Bilinmektedir.Sürekli yorgunluk,,unutkanlık,asabiyet,uyku bozukluğu,performans düşüklüğü,cinsel sorunlar,,vb etkenlerle kendini gösteren bu durumlar,alzheimer ve çeşitli beyin tümörü vb leri tetiklediği bilimsel olarak kanıtlanmış sağlık durumudur..

yüksek koruma etkili olarak bunun önlenmesi şarttır..

hızlı ve etkili olan yöntemlerle siz ve ailenizin sağlığı açısından her mekana şart olan işlemdir.havadaki elektromanyetik radyasyonun minimum derecelere indirilmesini sağlıyoruz.

Electromagnetic field radiation prevention.

we have to develop them and have to use them. Besides, it is not possible to remove all of our technologies completely from our lives. We can only do this by minimizing the levels in the places where we have these effects.

home, workplace, office, every space created by the electromagnetic field exposed to air. cell phone, high voltage line, base station proximity, proximity to airspace. military and civilian radar waves, areas close to ports and ship roots, many computers, servers and so on. We are exposed to airborne electromagnetic radiation at every point of life, near residential areas near military areas, close to helicopter stations, near radio stations.

microwave ovens in homes, municipal mains electricity line, wireless modems, tw electricity.

These conditions, which manifest themselves in the form of alzheimer’s, various brain tumors, etc., triggered by such factors as physical fatigue, forgetfulness, nervousness, sleep disturbance, poor performance, sexual problems, etc. It is a proven health condition ..

it is necessary to prevent it as a high protection effective ..

fast and efficient methods for you and your family in terms of health is a condition that is essential for every operation. We provide a minimum rating of electromagnetic radiation.